Anı Madalyası Başvuruları Başladı! / Aplications for Commemorative Medals Starts!

Değerli Mezunlarımız,

Geleneksel ODTÜ Mezunlar Günü bu yıl 06 Temmuz 2024 Cumartesi günü, saat 10.00 ile 17.30 arasında kampüsümüzde düzenlenecek çeşitli etkinliklerle kutlanacaktır.

Bu yıl mezuniyetinin 10., 20., 30. ve 40. yılını kutlayacak mezunlarımız Anı Madalyaları için https://www.odtuden.com.tr/ani-madalyasi internet sayfasından 17 Haziran 2024 tarihine kadar siparişlerini oluşturabilirler.

Mezuniyetinin 50., 55. ve 60.’ını yılını kutlayacak mezunlarımızın da 17 Haziran 2024 tarihine kadar aynı https://www.odtuden.com.tr/ani-madalyasi internet sayfasından isimlerini bulup onay verdikten sonra gelen ilgili formu doldurarak katılımlarını teyit etmelerini rica ederiz.

2024 ODTÜ Mezunlar Günü programı, konaklama ve cübbe ile ilgili detaylar önümüzdeki günlerde Mezunlar Günü için özel olarak hazırlanan https://mezunlargunu.metu.edu.tr/ internet sayfamızdan yayınlanacaktır.

Tüm sorularınız için mezun@metu.edu.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Mezunlar Gününde görüşmek dileğiyle sağlıklı günler dileriz.

Sevgi ve saygılarımızla.

ODTÜ Mezunlar Ofisi

—————————

Dear METU Alumni,

The traditional METU Alumni Day will be celebrated this year with various events on Saturday, July 6, 2024, between 10.00 and 17.30 on our campus.

This year, our graduates celebrating their 10th, 20th, 30th, and 40th anniversaries of graduation can place their orders for Commemorative Medals until June 17, 2024, through the website https://www.odtuden.com.tr/commemorative-medals

We kindly request our graduates celebrating their 50th, 55th, and 60th anniversaries of graduation to confirm their attendance by filling out the relevant form on the same website https://www.odtuden.com.tr/commemorative-medals after finding their names and providing approval by June 17, 2024.

The 2024 METU Alumni Day program, accommodation, and gown details will be announced in the coming days on our specially prepared website for the Alumni Day at https://mezunlargunu.metu.edu.tr/en/main-page/

For any inquiries, please get in touch with us at mezun@metu.edu.tr.

We look forward to seeing you at the Alumni Day.

With warm regards,

METU Alumni Office