Dergimiz Hakkında

ODTÜLÜ Dergisi, Mezunlarla İletişim Müdürlüğü’nce ODTÜ mezunlarının üniversite ve birbirleri ile bağlarını korumalarını sağlayarak, “ODTÜLÜ” ruhunu canlı tutmayı hedefleyen bir dergidir. Bu dergi aracılığı ile mezunlarımız ile iletişimi artırırken, kurumsal bağlılığın temellerini de sağlamlaştırabileceğimizi düşünüyoruz.

Mart, Haziran, Eylül ve Aralık aylarında olmak üzere yılda dört kez yayımlanan dergide, ODTÜ’de yapılan bilimsel, sosyal ve kültürel etkinlikler, öğretim üyeleriyle öğrencilerin ulusal ve uluslararası başarıları, ODTÜ Ankara, Kuzey Kıbrıs ve Erdemli Kampuslarıyla ilgili haberler, röportajlar ve özel dosya konuları yer almaktadır.

ODTÜLÜ Dergisi, 2014 itibariyle yenilenen içerik ve tasarımıyla, her sayıda bir temaya odaklanmaktadır. Bu dosyada; alanında tanınmış isimler tarafından kaleme alınmış, derinlikli olmasının yanı sıra ilgi çekici yazılar, röportaj ve makaleler yayımlanmaktadır.

ODTÜLÜ Dergisi, aralarında kamu ve özel sektörde tepe konumdaki yöneticilerin de bulunduğu 11.000 mezuna özel kargo aracılığıyla dağıtılmaktadır. Ayrıca ODTÜ’de görevli öğretim üyelerine, medya mensuplarına, sivil toplum kuruluşlarına ve büyük firmalara gönderilmektedir.

ODTÜLÜ Dergisi bize güncel adresini bildiren tüm mezunlarımıza ulaştırılmaktadır. Dergi elinize geçmiyorsa buraya tıklayarak açılan sayfadaki formla adres bilgilerinizi güncellemenizi rica ederiz.

Derginin son sayısına ve eski sayıların İnternet baskısına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Şubat - 2017
Pz Sa Ça Pe Cu Ct Pa
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728